A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||||||||||||||||
2 | ||||||||||||||||||||||
3 | ||||||||||||||||||||||
4 | ||||||||||||||||||||||
5 | ||||||||||||||||||||||
6 | ||||||||||||||||||||||
7 | ||||||||||||||||||||||
8 | ||||||||||||||||||||||
9 | ||||||||||||||||||||||
10 | ||||||||||||||||||||||
11 | CANDELARIA 7-COCK DERBY | |||||||||||||||||||||
12 | (SET B) 2-COCK ELIMINATION | |||||||||||||||||||||
13 | ILOILO COLISEUM | |||||||||||||||||||||
14 | 31-Jan-16 | |||||||||||||||||||||
15 | F# | FT | ENTRY NAME | FT | WT | VS | WT | FT | ENTRY NAME | RF | FT | ENTRY NAME | OWNER | 1 | 2 | T | ||||||
16 | 1 | 1 | PC NENENG | 2260 | WD | 2260 | 671 AIRFORCE ONE | 3PLE J. PAPA RODING | J. JALANDONI/RAFFY QUINDAO | 1 | 1 | |||||||||||
17 | 2 | 2 | QUEEN CATHERINA PANTHER | 2030 | WL | 2010 | PAGHIMAKAS | 671 AIRFORCE ONE | NERI GOTICO/A. ORTIZO/LANIOG JR. | 1 | 1 | |||||||||||
18 | 3 | 3 | EQUINOX | 2245 | WD | 2250 | BOY-BOY D CONGUEROR PCCC FEB. 6,7,8 | A.T.W. D' ENGRS. | BIMBOY DOLAR | 1 | 1 | |||||||||||
19 | 4 | 4 | JOY JOY FARM BOOMERANG ROCKWELL COCKPIT | 2080 | ML | 2080 | NORD KURHEN/ MAASIN | AIR FORCE 1 | OTIT GEPAYO/PUNLA BROTHERS | 1 | 1 | |||||||||||
20 | 5 | 5 | JANIPAAN | 2190 | ML | 2220 | LIBRA | ALBAY OPTIMUS | RD/MAGAYANES/H. SARUCA/JAUCIAN | 1 | 0 | |||||||||||
21 | 6 | 6 | BALIK-AN CREEK | 2185 | ML | 2185 | ARIZONA | ALBAY OPTIMUS MASTERMIND | RD/MAGAYANES/H. SARUCA/JAUCIAN | 1 | ||||||||||||
22 | 7 | 7 | SJ WARRIORS | 2190 | WD | 2210 | BOBIT GT MALL | ALIPUNGOY-1 | CONG. LOCSIN/C. JAVELOSA/J. BORRES/ART JALANDONI | 1 | 1 | |||||||||||
23 | 8 | 8 | RYKER & CK, REGIL COMBINE | 2140 | WL | 2145 | RENE & LARRY | ALIPUNGOY-II | CONG. LOCSIN/C. JAVELOSA/J. BORRES/ART JALANDONI | 0 | 0 | |||||||||||
24 | 9 | 9 | DOUBLE K/ D.B. ONIN | 1935 | DRAW | 1950 | NL FARM FEB. 12-13 4-COCK SA OTON | ALIPUNGOY-III | CONG. LOCSIN/C. JAVELOSA/J. BORRES/ART JALANDONI | 0 | 0 | |||||||||||
25 | 10 | 10 | ALIPUNGOY-III | 2400 | WD | 2400 | B-DEE | ANGELIKA | JERRY SY/EDDIE BOY LEDESMA | 0 | 1 | |||||||||||
26 | 11 | 11 | WAKELA | 2300 | WD | 2305 | KRISTINE 2288 SW PINASAHI | ARIZONA | DR. JARDIOLIN/JONAR | 0 | 1 | |||||||||||
27 | 12 | 12 | RIZZA SWISSROSE POINTRICHMOND | 2110 | WD | 2110 | BUYOG SA DINGLE | ATF-OS ONE CAPIZ 2016 | MARCU DEL ROSARIO | 1 | 1 | |||||||||||
28 | 13 | 13 | PCCC DORING FEB. 9 & 10 5-COCK 1 M | 2260 | WL | 2265 | NME GF | BALIK-AN CREEK | O. ONOCHE | 1 | ||||||||||||
29 | 14 | 14 | 3PLE J. PAPA RODING | 2320 | WD | 2335 | SURONG JANIUAY | B-DEE | B.M. DENNIS VALENCIA/N. LOCSIN | 1 | 0 | |||||||||||
30 | 15 | 15 | GAL. DE CUARTERO | 2230 | ML | 2240 | JRJ SIGNATURES LDI-I | BELLA MILAGROS SFO | TING BORDA | 0 | 0 | |||||||||||
31 | 16 | 16 | STO. NIÑO 1 | 2275 | WD | 2290 | AIR FORCE 1 | BMB GAMEFARM | ENGR. BENJIE BASTIAN | 0 | 1 | |||||||||||
32 | 17 | 17 | ANGELIKA | 2190 | WL | 2180 | L-NCR MARVELS 5/19 | BOBIT GT MALL | NONOY ATI/F. TAN | 0 | ||||||||||||
33 | 18 | 18 | PBC GAL. DE BALASAN APRIL 7 | 2310 | WD | 2320 | ALIPUNGOY-II | BOY-BOY D CONGUEROR PCCC FEB. 6,7,8 | S. PALMARES/N. PALOMADO/M. HACHUELA/I. PINIERO | 1 | 1 | |||||||||||
34 | 19 | 19 | TOTO AUREUS | 2280 | ML | 2280 | ALBAY OPTIMUS MASTERMIND | BUYOG SA DINGLE | BOY APURA/ATTY. DENNIS JUANON | 1 | 0 | |||||||||||
35 | 20 | 20 | BMB GAMEFARM | 2230 | ML | 2220 | MANGOTO FARM | CROWSLAND MABUHAY | L. WACNANG/M. ESLABAN/W. | 0 | 0 | |||||||||||
36 | 21 | 21 | LONG LEAF TIGER TOWN-II | 2250 | ML | 2270 | JBB BLUE BLADE | DOMINADOR ANTIQUE | TOMAS ESTOPEREZ | 1 | 0 | |||||||||||
37 | 22 | 22 | BELLA MILAGROS SFO | 2075 | ML | 2095 | JRJ SIGNATURES LDI-II | DOUBLE K/ D.B. ONIN | RS.BOMBAY/PANOY TALLADOR/ONIN | 0.5 | 0 | |||||||||||
38 | 23 | 23 | UNO KWATRO TRES DYES | 2005 | ML | 2050 | ATF-OS ONE CAPIZ 2016 | DPBC | ATTY. GEDISPAN/BOBOT | 0.5 | 1 | |||||||||||
39 | 24 | 24 | LVRF-TAMBORONG HILLS | 2350 | WL | 2360 | VIVA SR. STO. NIÑO | EQUINOX | KINI BRYAN ANNEVERSARIO | 0 | 0 | |||||||||||
40 | 25 | 25 | ALIPUNGOY-1 | 2125 | ML | 2125 | DPBC HAPPY B-DAY | ESJ | ESJ | 0.5 | 1 | |||||||||||
41 | 26 | 26 | JJH WARRIORS | 2210 | DRAW | 2220 | RING OF FIRE | G.E. PRRRTTT LDI | ATTY. G. ESCOTO/RAPAPAP/G. YULO/TKS | 1 | 0 | |||||||||||
42 | 27 | 27 | ORMOC JOE | 2360 | DRAW | 2350 | LONG LEAF TIGER TOWN-1 | GAL. DE CUARTERO | ATTY. NOEL EMPLEO/V. M. ROGER FLORES/MAYOR ESCUTIN | 0 | 1 | |||||||||||
43 | 28 | 28 | PANGGA | 2145 | MD | 2150 | PJRB REIGN | HERITAGE | ENGR. FRANCIS CELIS/NENE CELIS | 1 | 0 | |||||||||||
44 | 29 | 29 | RSL AQUINO COLISEUM | 2160 | WD | 2165 | DOMINADOR ANTIQUE | JANIPAAN | R. OSORIO | 1 | 1 | |||||||||||
45 | 30 | 30 | PRRRT CRAZY Y LANCE LDI | 2160 | ML | 2170 | L-NCR MARVELS | JBB BLUE BLADE | MAYOR BRILLANTES | 1 | 1 | |||||||||||
46 | 31 | 31 | ESJ | 2215 | DRAW | 2210 | DPBC | JJH WARRIORS | JEZREEL MOLO | 0.5 | ||||||||||||
47 | 32 | 32 | A.T.W. D' ENGRS. | 2000 | WD | 2005 | MBM | JOY JOY FARM BOOMERANG ROCKWELL COCKPIT | J. ERIBAL/R. TANO/ENGR. GALO | 0 | 0 | |||||||||||
48 | 33 | 33 | RPED SALBROS | 2205 | ML | 2210 | PC NENENG | JRJ SIGNATURES LDI-I | RSL/JRL/V.M. GUMBAN | 1 | 0.5 | |||||||||||
49 | 34 | 34 | MANA AL BUYCO JVF | 2110 | WD | 2115 | LIBRA | JRJ SIGNATURES LDI-II | RSL/JRL/V.M. GUMBAN | 1 | ||||||||||||
50 | 35 | 35 | PRINCESS KATRINA | 2220 | ML | 2250 | VALENTINE KILLER GREY/ SILVER MALET/ IRON CLAW | KRISTINE 2288 SW PINASAHI | HENRY BADILLO/BINGGOY R./RICHIE KO | 1 | 1 | |||||||||||
51 | 36 | 36 | B-DEE | 2400 | ML | 2395 | STO. NIÑO | LIBRA | ALEX REYES | 0 | 1 | |||||||||||
52 | 37 | 37 | RYKER & CK, REGIL COMBINE | 2330 | ML | 2330 | MELO-KANSILAY | L-NCR MARVELS | SJF/LITO/NIEL/CHITO | 0 | 0.5 | |||||||||||
53 | 38 | 38 | G.E. PRRRTTT LDI | 2025 | ML | 2020 | DPBC HAPPY B-DAY | L-NCR MARVELS 5/19 | SJF/LITO/NIEL/CHITO | 1 | 0 | |||||||||||
54 | 39 | 39 | SURONG PASALAMAT | 2290 | WD | 2280 | ANGELIKA | LONG LEAF TIGER TOWN-1 | C. TETLOW | 0.5 | 1 | |||||||||||
55 | 40 | 40 | HERITAGE | 2135 | WD | 2140 | CROWSLAND MABUHAY | LONG LEAF TIGER TOWN-II | C. TETLOW | 0 | 1 | |||||||||||
56 | 41 | 41 | VIVA SR. STO. NIÑO | 2360 | WD | 2370 | ALIPUNGOY-III | LVRF-TAMBORONG HILLS | LITO/FEDZ/RALF | 1 | 0 | |||||||||||
57 | 42/53 | 42 | NL FARM FEB. 12-13 4-COCK SA OTON | 1960 | WD | 1980 | 671 AIRFORCE ONE | MANA AL BUYCO JVF | AL BUYCO | 0 | 0 | |||||||||||
58 | 43 | 43 | PAGHIMAKAS | 2000 | WD | 2000 | MBM | MANGOTO FARM | JO SEBERANO/ATTY. GUINEZ/GRS/BVC | 1 | 0 | |||||||||||
59 | 44 | 44 | L-NCR MARVELS | 2160 | DRAW | 2160 | JRJ SIGNATURES LDI-II | MBM | MICHAEL YAP | 0 | 1 | |||||||||||
60 | 45 | 45 | QUEEN CATHERINA PANTHER | 1900 | WD | 1900 | DOUBLE K/ D.B. ONIN | MELO-KANSILAY | RBO/AGV/LUIS VELEZ | 1 | ||||||||||||
61 | 46 | 46 | ALBAY OPTIMUS | 2265 | ML | 2270 | BOY-BOY D CONGUEROR PCCC FEB. 6,7,8 | NL FARM FEB. 12-13 4-COCK SA OTON | N. NONAILLADA/H. BADILLO | 0.5 | 0 | |||||||||||
62 | 47 | 47 | SURONG JANIUAY | 2295 | WD | 2300 | BMB GAMEFARM | NME GF | CAPT. NESTOR M. EDUQUE | 0 | 1 | |||||||||||
63 | 48 | 48 | ALIPUNGOY-1 | 2375 | ML | 2375 | STO. NIÑO 1 | NORD KURHEN/ MAASIN | C/E EDGAR PABLO/B.B. TENIO | 1 | 0 | |||||||||||
64 | 49 | 49 | JBB BLUE BLADE | 2130 | ML | 2130 | NORD KURHEN/ MAASIN | ORMOC JOE | DENNIS LUMPAY | 0.5 | 0 | |||||||||||
65 | 50 | 50 | A.T.W. D' ENGRS. | 2130 | WD | 2135 | EQUINOX | PAGHIMAKAS | JESSIE BENEDICTO SR. | 0 | 0 | |||||||||||
66 | 51 | 51 | MANGOTO FARM | 2265 | WD | 2255 | PRRRT CRAZY Y LANCE LDI | PANGGA | J. JALANDONI/LANDO LAYSON | 0 | 0 | |||||||||||
67 | 52 | 52 | JOY JOY FARM BOOMERANG ROCKWELL COCKPIT | 2105 | WL | 2105 | PRINCESS KATRINA | PBC GAL. DE BALASAN APRIL 7 | P. TALLADOR/B. CASTOR/G. ZAYCO | 1 | 1 | |||||||||||
68 | 54 | 53 | JANIPAAN | 2290 | WD | 2300 | PANGGA | PC NENENG | TED BUYCO/BOTBOT CATALAN/J. QUILING | 0 | 1 | |||||||||||
69 | 55 | 54 | JRJ SIGNATURES LDI-I | 2290 | ML | 2285 | ALIPUNGOY-II | PCCC DORING FEB. 9 & 10 5-COCK 1 M | NOE PALMARES/MARIO ACAP | 1 | 0 | |||||||||||
70 | 56 | 55 | GAL. DE CUARTERO | 2150 | WD | 2150 | ESJ | PJRB REIGN | MAYOR BRILLANTES | 1 | 0 | |||||||||||
71 | 57 | 56 | PBC GAL. DE BALASAN APRIL 7 | 2180 | WL | 2165 | L-NCR MARVELS 5/19 | PRINCESS KATRINA | NENE KNG | 0 | 1 | |||||||||||
72 | 58 | 57 | BALIK-AN CREEK | 2225 | ML | 2220 | BOBIT GT MALL | PRRRT CRAZY Y LANCE LDI | ATTY. G. ESCOTO | 1 | 1 | |||||||||||
73 | 59 | 58 | TOTO AUREUS | 2055 | WD | 2060 | DOMINADOR ANTIQUE | QUEEN CATHERINA PANTHER | MARLON FRANCISCO | 1 | 1 | |||||||||||
74 | 60 | 59 | MANA AL BUYCO JVF | 2150 | ML | 2160 | ARIZONA | RENE & LARRY | ENGR. RENE CAPARANGA | 1 | 0 | |||||||||||
75 | 61 | 60 | LONG LEAF TIGER TOWN-II | 2280 | ML | 2270 | BUYOG SA DINGLE | RING OF FIRE | L. INQUIT/G. ALIGMENTADO/ROF | 0.5 | 1 | |||||||||||
76 | 62 | 61 | SURONG PASALAMAT | 2215 | ML | 2215 | RSL AQUINO COLISEUM | RIZZA SWISSROSE POINTRICHMOND | R. DEL ROSARIO/Z. PANES/F. VILLANUEVA/R. DOLAR | 0 | 0 | |||||||||||
77 | 63 | 62 | WAKELA | 2200 | ML | 2200 | SJ WARRIORS | RPED SALBROS | TABOT SALAZAR/ROY SARROSA | 0 | 1 | |||||||||||
78 | 64 | 63 | PJRB REIGN | 1970 | ML | 1960 | DPBC | RSL AQUINO COLISEUM | RSL/A. AQUINO | 0 | 1 | |||||||||||
79 | 65 | 64 | ATF-OS ONE CAPIZ 2016 | 2015 | ML | 2020 | HERITAGE | RYKER & CK, REGIL COMBINE | R. NAJARILLA/J. ABAGAT/R. CAGUIOA | 0 | 0 | |||||||||||
80 | 66 | 65 | VALENTINE KILLER GREY/ SILVER MALET/ IRON CLAW | 2060 | ML | 2065 | BELLA MILAGROS SFO | SJ WARRIORS | R. MALOTO | 1 | 1 | |||||||||||
81 | 67 | 66 | UNO KWATRO TRES DYES | 2110 | WD | 2120 | G.E. PRRRTTT LDI | STO. NIÑO | JOSEPH ROSALES/BEMBEM LANA | 1 | 0 | |||||||||||
82 | 68 | 67 | 3PLE J. PAPA RODING | 2320 | WD | 2320 | STO. NIÑO | STO. NIÑO 1 | JOSEPH ROSALES/BEMBEM LANA | 0 | 0 | |||||||||||
83 | 69 | 68 | LONG LEAF TIGER TOWN-1 | 2300 | ML | 2315 | CROWSLAND MABUHAY | SURONG JANIUAY | MAYOR F. LOCSIN/ATTY. COLADA/ENGR. SALARDA | 0 | 0 | |||||||||||
84 | 70 | 69 | RING OF FIRE | 2140 | WL | 2150 | RIZZA SWISSROSE POINTRICHMOND | SURONG PASALAMAT | MAYOR F. LOCSIN/ATTY. COLADA/ENGR. SALARDA | 0 | 0 | |||||||||||
85 | 71 | 70 | LVRF-TAMBORONG HILLS | 2355 | WD | 2365 | NME GF | TOTO AUREUS | TOTO GREGORIE | 0 | 1 | |||||||||||
86 | 72 | 71 | KRISTINE 2288 SW PINASAHI | 1960 | ML | 1970 | RENE & LARRY | UNO KWATRO TRES DYES | J. DAULO /E. ALONSABE | 0 | 1 | |||||||||||
87 | 73 | 72 | RPED SALBROS | 2255 | MD | 2260 | PCCC DORING FEB. 9 & 10 5-COCK 1 M | VALENTINE KILLER GREY/ SILVER MALET/ IRON CLAW | MILKY BENEDICTO | 1 | 1 | |||||||||||
88 | 74 | 73 | ORMOC JOE | 2320 | ML | 2330 | AIR FORCE 1 | VIVA SR. STO. NIÑO | EDWIN SEVILLA/PAT TORIO | 0 | 1 | |||||||||||
89 | 75 | 74 | MELO-KANSILAY | 2080 | - | - | 2100 | JJH WARRIORS | WAKELA | WARREN LARRAGA/ENGR. JONATHAN FLORES | 0 | 0 | ||||||||||
90 | DPBC HAPPY B-DAY | ATTY. GEDUSPAN/BOBOY | 0 | 0 |